porn list

“24 Haziran zaferi, ezilen halkların olacaktır”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Partisinin Mersin’de düzenlediği halk buluşması toplantısında konuşan HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, “Kadınlar ve gençler siyasette yer almalı. Şimdiden şunu söyleyebilirim: 24 Haziran zaferi ezilen halkların, işçilerin ve emekçilerin olacaktır” dedi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Toroslar İlçe Örgütü, 1 Mayıs İşçi Bayramı ve 24 Haziran’da yapılacak seçim çalışmaları kapsamında halk ile bir araya geldi. İlçe binasında düzenlenen halk buluşmasına HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım’ın yanı sıra çok sayıda yurttaş katıldı.

24 Haziran seçimlerine OHAL koşullarında gidildiğine dikkat çeken Yıldırım, “Bu seçim baskın bir seçimdir. OHAL koşullarında yapılan bir seçim yanlıştır. Zindanda olan Selahattin Demirtaş adayımızdır. Demirtaş’ın yanı sıra zindanda olan tüm arkadaşlarımızı çıkartacağız. 1 Mayıs bizim için önemlidir. Çünkü biz işçilerin ve emekçilerin partisiyiz. 1 Mayıs’a güçlü katılarak onlara 24 Haziran öncesi için bir cevap verelim. Aday adayı sürecindeyiz. Kadınların ve gençlerin bu süreçte aday adayı olmasını diliyorum. Kadınlar ve gençler siyasette yer almalı. Şimdiden şunu söyleyebilirim: 24 Haziran zaferi ezilen halkların, işçilerin ve emekçilerin olacaktır” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir