8 ayrı suçtan aranıyordu, yakalandı

featured
MERSİN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ, 8 AYRI SUÇTAN ARANAN VE 16 YIL 7 AY KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN BİR KİŞİYİ YAKALAYARAK, GÖZALTINA ALDI. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 8 ayrı suçtan aranan ve 16 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 kişiyi yakaladı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 8 ayrı suçtan aranan ve 16 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 kişiyi yakaladı.

Edinilen bilgiye göre, Mersin İl Jandarma Komutanlığı ile Atakent Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin yaptığı araştırma ve incelemelerde aranan bir şahsın Atakent sahilinde olduğu tespit edildi. Bunun üzerine bölgeye giden ekipler, 8 ayrı suçtan aranan şahsı yakaladı. Şahıs ekiplere sahte kimlik verirken, gerçek kimliğiyle yapılan sorgusunda 2 kez uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama, hükümlünün ve tutuklunun kaçması, basit yaralama, alkol ve uyuşturucu maddenin etkisiyle araç kullanma, yaralama, resmi belgede sahtecilik suçlarından arandığı ve 16 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edildi.
kütahya escort bayan
Gözaltına alınan şahıs, cezaevine teslim edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir