Akdeniz’de anneler ile kızları yaz kampına uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce hayata geçirilen “Anne-Kız Projesi” kapsamında, 50 anne kızları Silifke’ye Yaz Kampı’na uğurlandı.

Akdeniz Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün de desteği ile geçen yıl 400 öğrencinin, bu yıl da Pandemi nedeniyle 100 öğrencinin ücretsiz tatile gönderildiği Silifke Kampı’na, bu kez de anneler ile kızlarını gönderdi.

Silifke kampına hareket öncesi, belediye merkez binası önünde gerçekleşen uğurlama törenine, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak da katıldı. Projeye ilişkin konuşan Gültak, “Silifke kampına, daha önce gençlerimizi göndermiştik. Bu gün de ailelerimizi yolluyoruz. Projemizin adı Anne-Kız Projesi. Anneler ile kızlarını kampa yolluyoruz. Yarın, ben de eşimle birlikte orada olacağım.
Ailelerle görüşüp sohbet edeceğiz. Bu projelerimiz devam edecek. Eylül – Ekim ayları içerisinde de, hayatında hiç tatile çıkma imkânı olmamış yaşlı çiftleri aynı kampta ağırlayacağız. Belediye olarak, sosyal projelere imza atmaya devam ediyoruz. Akdeniz’in dezavantajlı gençleri ve ailelerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Annelere ve kızlarına şimdiden iyi tatiller diliyorum” şeklinde konuştu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir