porn list

Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz: “Toplumsal Projeleri Önemsiyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç’i makamında ziyaret etti. Tüm belediyelerin kent meydanı yapmasını isteyen Yeşilboğaz, toplumsal projeleri önemsediklerini belirtti.

 

Mersin Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç’i makamında ziyaret etti. Kentteki tüm kurumların ve sivil toplum örgütlerinin koordinasyon içerisinde çalışmasının önemli olduğunu aktaran Yeşilboğaz,  Mersin’in birçok konuda sorun yumağı içerisinde kalmış bir kent olduğunu belirterek şunları söyledi:  “Gelecekte çocuklarımıza yaşanabilir bir kent bırakmak zorundayız. Mersin Barosu meslek örgütü olmasının yanı sıra etkin ve güçlü bir sivil toplum örgütüdür. Baromuzun bünyesinde bulunan komisyonlar, merkezler ve kulüplerimizle, kentimizin kaderine yön verecek önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Mersin Barosu olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Her fikre ve ortak çalışmalara açığız”

 

‘HER BELEDİYE KENT MEYDANI YAPMALI’

Mersin Üniversitesi’nin büyümesiyle birlikte yurt ihtiyacının da arttığını hatırlatan Yeşilboğaz, yurt ve kültür merkezlerinin yapılmasını değerli bulduğunu belirtti. Tüm belediyelerin kent meydanları yapmasını isteyen Yeşilboğaz, “Çünkü kent meydanları; kent kimliğini biçimlendirmeye yardımcı bir unsurdur. Kentlerin kültürünü, tarihini, mimarisini ve yaşam şeklini en iyi yansıtan yer kent meydanlarıdır. Toplumsal projeleri önemsiyoruz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir