porn list

Başkan İlingi’den Ramazan Bayramı mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batmanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği (Batman-DER) Başkanı Selahattin İlingi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir yazılı bir mesaj yayınladı. Salgın hastalığa karşı alınan tedbirler kapsamında bazı sosyal kısıtlıklar içerisinde kutlanacak olan Ramazan Bayramının, ülkemize sağlık ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan İlingi, “Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Başkan İlingi’nin yayınladığı Ramazan Bayramı mesajı şöyle:

“2020 yılı ne yazık ki tüm dünya insanları için oldukça zorlu geçiyor. Bir anda başlayan ve dünyaya hızlıca yayılan koronavirüs salgını, birçok insanın yaşamını yitirmesine neden oldu. Öncelikle bu salgından ötürü yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Aynı salgının yarattığı korkunç tablo karşısında, ülkenin dört bir yanında sımsıcak duygularla yan yana duran toplumumuz güzel dayanışma ağları ördü. Küçüğünden büyüğüne tüm vatandaşlarımız mücadeleye karşı birer nefer oldular. Tabi bu öncelikte hastanelerde, sokaklarda, tarlalarda, fabrikalarda çalışan arkadaşlarımız her daim hatırlanacak ciddi bir azim ve fedakarlık örneği ortaya koymuşlardır. Fedakarlığın ve dayanışmanın her daim var olduğu bu toplumda, koronavirüs salgınından bir an evvel kurtulacağımızı umuyorum.

İşte böyle zorlu ve çetin bir süreçte, hep beraber sosyal önlemlerimizi arttırmaya çalışırken, gönüllerimizi daha da yakınlaştırdık. Gereken önlemler kapsamında bu Ramazan Bayramımızı da sosyal kısıtlılıklar içerisinde ama hiçbir zaman tükenmeyecek olan birliktelik duygusuyla karşılıyoruz. Ramazan Bayramının tüm dünyada sağlık ve mutluluğa vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir