porn list

‘Bavul’ izleyicilerle buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği ‘Bavul’ adlı tiyatro oyunu büyük ilgi topladı.

Yenişehir Belediyesi Nikah Salonu Tiyatro Sahnesi, ‘Bavul’ adlı tiyatro oyununun izleyicilerini ağırladı. SMMMO Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen oyun öncesi tiyatro severler salonu doldurdu. Oyunun yönetmeni Melih Kayadelen, “Mersin SMMM Odası Tiyatro topluluğu kuruluşunun on ikinci yılında Bavul adlı oyunla yeniden sahneye çıktı. Türkiye’deki mali müşavirler odaları arasında ilk tiyatro grubunu kuran, sanatla yakından ilgilenen oda olma özelliğini taşıyan Mersin SMMM Odası, bir meslek odasının ilgi alanının sadece ‘meslek’ olmadığını, sanatla yani hayatla iç içe olunması gerektiğinin somut bir göstergesidir bu gece. Yoğun iş temposuna rağmen aylardır özverili bir çalışma ile gönüllülük ilkesiyle ciddi bir emek verdik. Bu oyunu oda üyelerine, ailelerimize ve tiyatro severlere sahnelemek, onlara keyifli bir akşam yaşatmak için… Bu zorlu süreçte bize her türlü imkanı sunan başta Oda başkanımız Ömer Faruk Tokgöz’e ve yönetim kurlu üyelerine teşekkür ederiz. Kuruluş amacına uygun olarak oyun gecesi yanımızda olan ve bize destek veren Mersin Tiyatro Derneği’ne de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

OYUN HAKKINDA

Bir seyahat dönüşü havaalanında bavulları karışan bir kadın ve erkeğin, bu rastlantının ardından aralarında başlayan ilişkinin komedi örgüsü içinde, çeşitli olaylar yüzünden yaşamdan kopmuş bir grup yetişkinin hayata bağlanma çabaları, gittikçe ağırlaşan ‘bir bavul dolusu dertten’ kurtulma uğraşları anlatılıyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir