Büyükşehir MEŞOT’u dezenfekte ediyor

featured
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS SALGINIYLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, MERSİN ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE (MEŞOT) YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YÜRÜTÜYOR. (KIYMET GÖKÇE/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında, Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminalinde (MEŞOT) yoğun bir şekilde dezenfekte çalışmaları yürütüyor.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir ekipleri, Koronavirüs salgınından dolayı şehirlerarası seyahatin arttığı son günlerde Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde (MEŞOT) yoğun bir şekilde dezenfekte çalışmaları yürütüyor.

Vatandaşların salgın dolayısıyla şehir değiştirmek amacıyla her zamankinden daha sık ziyaret ettiği, gün içinde binlerce yolcuyu uğurlayan ve ağırlayan MEŞOT, Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalarla dezenfekte ediliyor.

5 bin 888 metrekarelik kapalı alan dezenfekte ediliyor

MEŞOT içerisinde bulunan 5 bin 888 metrekare kapalı alan ve müştemilatta dezenfekte işlemi yapılıyor. Aynı zamanda otobüs seferleri 30 dakikalık rotalara düşürüldü. Ayrıca, MEŞOT’ta Büyükşehir ekipleri tarafından vatandaşlara ve esnafa Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler anlatılarak, gerekli açıklamalar yapılıyor.

Kafeler de dezenfekte ediliyor

Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ayrıca Büyükşehir bünyesinde vatandaşlara hizmet veren kafeleri de Koronavirüs’e karşı dezenfekte ederek, ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir