porn list

DALKILIÇ, SERVİSÇİLER ODASI İLE BİR ARAYA GELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, Meclis Üyesi Adayı Mustafa Özdamar’ın düzenlediği kahvaltıda Servisçiler Odası ile bir araya geldi.


Mersin Servisçiler Odası Başkanı Zafer Çekmez, Meslek Adamları Derneği Başkanı Nihat Kadıoğlu, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili İsa Çani, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Kerem Türk ve Toroslar Meclis Üyesi Adayları’na katılımından ve desteklerinden ötürü teşekkür eden Dalkılıç:“Servisçilerimizin sorunlarını biliyoruz. Çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum. 31 Mart’tan sonra yürülüğe koyacağımız projeler ile tüm emekçi kardeşlerimizi rahata kavuşturacağız. Yönetilemeyen ve varlık içinde yokluk çeken Toroslarımızı yeniden kazanacağız.Toroslar’ı içinde bulunduğu durumdan kurtarmak, yapılamayan ne varsa yapmak, huzura kavuşturmak için aday oldum. Toroslar’da yaşayan bir insan olarak, sorunları en iyi ben bilirim. Bu durumdan ötürü, çözümlerin ne olacağını da ben biliyorum.İnanıyorum ki, sizlerin ve vatandaşlarımızın desteğiyle 1 Nisan’ı bayram ilan edecek, Toroslar’ı hasret kaldıklarına kavuşturacağız. Bu güzel kahvaltıyı düzenleyen kıymetli dostum Meclis Üyesi Adayımız Mustafa Özdamar’a ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederim” dedi.Meclis Üyesi Adayı Mustafa Özdamar ise, “Servisçiler ve Belediye arasında köprü olacağım. Ben, insanlara hizmet etmek için Meclis Üyesi oldum. Başkanımız Dalkılıç’a sonuna kadar güveniyoruz ve destekliyoruz. Martın sonu bahar olacak” diye konuştu.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.mersinimecehaber.com/mersin/dalkilic-servisciler-odasi-ile-bir-araya-geldi-h22773.html?fbclid=IwAR3NOvzopEdjTfSwlUGyLT2MQv4EKON2xWrpTCZVMJGUhrmOxmFtJ_3vbDQ

Mersin İmece Haber Mersinde Haberin Merkezi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir