Gazete Oku » Kilikya Gazetesi ,Mersin'den HaberlerKilikya Gazetesi ,Mersin'den Haberler

Gazete Oku

Basıldığı ilk günden beri neredeyse en önemli kitlesel haber alma ve propaganda aracı olan gazeteye ilgi internetin icadı ve yaygınlaşmasıyla bir hayli azalmış görünüyor öyle ki artık gazeteler basılı yayıncılığın yanı sıra internet yayıncılığı da yapmakta bunun yanı sıra bazı büyük gazeteler dahi artık basılı yayına son verip sadece internet yayıncılığı yaparak yayınlarını sürdürmektedir. Gazeteye olan bu azalmış ilgiye rağmen hâlâ gazete okumaktan gündemi gazetelerden takip etmekten vazgeçmeyen büyük bir okuyucu kitlesi bulunmakta.

Bu durumu göz önünde bulunduran Gazeteapp.com platformu olarak tüm Türkiye gündemini, farklı siyasi ve ideolojik taraftaki gazetelerin tamamını kolayca okumak isteyen ziyaretçilerine tek tıkla yaklaşık 30 ulusal 500’ü aşkın ise yerel gazeteyi günlük olarak telefon, tablet ve bilgisayarlarına getirmekte.

Platformun günlük gazetelerin yanı sıra verdiği hizmetlerden bir diğeri ise ”Dizin” bu hizmet sayesinde gazetelerin yanı sıra gazetelere ait resmi internet sitelerine de tek tıkla ulaşılabilmekte.

İnternet haber siteleri başlığı altında bulunan içerikte ise istenilen tüm ulusal haber sitelerine zaman kaybetmeden saniyeler içerisinde ulaşılmakta ve doğru ve güvenilir medyayı bir tık kadar yakınlaştırmakta.

Yabancı haber siteleri başlığında ise dünya gündemini İngilizce takip etmek isteyen ziyaretçilere ABD, Fransa, Mısır, Birleşik Krallık, Almanya, Katar, İsrail, Rusya, Japonya, İran, İKBY ve Avrupa birliği gibi bir çok ülke ve birliğin çoğu resmi olmak üzere ajanlarına kısa yoldan ulaşabilecekleri içerik sağlanmakta.

Tarih boyunca olduğu gibi günümüzde de en büyük ihtiyaçlardan biri de Ekonomi artık ekonomi bilgisine ve gündemine sahip olmayan bir girişimcinin işinde başarılı olması mümkün olmamaktadır. Bu sebepten dolayı platform dünya olan biten tüm ekonomik gelişmelerin takip edilmesini kolaylaştırmak için ”En Faydalı ve Anlaşılır Finans ve Ekonomi Siteleri” Çalışması altında ekonomi sitelerine güvenilir ve kolay ulaşımı sağlamaktadır. Bu sitelerde Borsa, Döviz, Kripto para, Altın, Gümüş, Endeks, Petrol, Emtia, Finans ve Yatırım haberlerini çok kısa sürede öğrenebilir yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada yapılan tüm spor haberlerine ulaşabilmek için ziyaretçilerin yapacakları önemli şeylerden biri de ”Türkçe Spor Siteleri” Başlığını tıklamaları bu başlık altında ki tüm internet siteleri Türkiye ve dünyadan tüm spor haberlerine yer vermekte spor meraklılara bağlamda yardımcı olmaktadır. Bu sitelerde ki futbol, basketbol, hentbol, tenis, voleybol, yüzme, atletizm gibi onlarca spor dalından haberdar olunmak için Gazeteapp platformunu ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Dünya siyasetine yön veren bir ülke olan Türkiye’nin ulusal haber ajanslarının farklı dillerde yayın yapmaması mümkün değildir. Bu çok elzem olan ihtiyacı karşılamak için İngilizce yayın yapan haber ajansları bulunmak bu ajanslara ziyaretçilerin kısa sürede ulaşabilmesini sağlamak amacıya platform İngilizce Yayın Yapan Yerli Haber Ajansları adı altında yaptığı çalışmada bu sitelere kolayca ulaşılmasını sağlamaktadır. Anadolu agency, Medyascope, Bianet, Trt world, Daily sabah, Hürriyet daily news, A news, Sol news, Yeni şafak en, TBMM global, Duvar English gibi sitelere ulaşabilmek için tıklamak yeterli olacaktır.

Bir diğer önemli hizmet ise Türkçe Yayın Yapan Yabancı Medya Kuruluşları adlı sayfadır. ABD, İngiltere, Rusya, Almanya, İKBY, İran, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Bulgaristan, Ermenistan, Avrupa Birliği, Kırgızistan, Kırım, Azerbaycan, Filistin, Kıbrıs gibi Dost ve ya rakip ülkelerin gündemini Türkçe takip etmek için sözü edilen ülkelerin ulusal haber ajanslarına Gazeteapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede aynı haberi farklı ülkelerin ajanslarından da takip edebilir, doğru habere ulaşmada elinizde daha fazla seçenek bulundurabilirsiniz. Ve diğer ülkelerin gündeminden haberdar olmanın yanı sıra ülkelere dair fikir edinebilirsiniz. Bu kuruluşlar sırasıyla Amerika’nın sesi, BBC, Sputnik, Deustche welle DW, Rudaw, İrna, Çin uluslararası radyosu, Şarkul Avsat, Sana, Bulgaristan radyosu, News.am, Euronews, Kabar-Kırgız ulusal haber ajansı, Kırım haber ajansı, Trend haber ajansı, Filistin enformasyon merkezi, Kıbrıs haber ajansı, Xinhua, WDR COSMO, Taz gazete, Mehr news, İndependent Türkçe, Fars news, Yeni Çağ ve Azer news kuruluşlarıdır.

Gazeteapp platformunun diğer bir hizmeti Azerbaycan vatandaşlarına ve Azerbaycan gündemini takip etmek isteyenlere, Azadlıq, Sonxheber, Metbuat, Xeberoxu, Milli, Xeber, Lent, Big, Baki-Xeber, Realpress, Oxu, Apa, Report, Azpress, Gunaz, Azertac, Ölke, Modern, Azvision, Azerbaycan 24, Qafqaz info, Azernews, Xeberler, Fakt Xeber, Xeber Xeber, Marja, Moderator, Ana Xeber, Musavat, Real tv, Muxalifat, Ekspress, Turan news agency, Virtual az, Sumqayit xeber, Criminal, Tezadlar, Baku ws, Az Today, Xural qezeti, Nuhçıxan, Ordu, Bizim yol, İnteraz tv, Az news, Xalq xeber, Az xeber, Bizim Dovr, CİA, Day, Dünya media, Live, News, Poliqon informasiya agentliyi, Publika, Vaxt, Xeberçi, Xeberler, Xalq qezeti, Azerbaycan news, Ses qazeti gibi Azerbaycan sitelerine kısa yoldan ulaşmak mümkün bunun için ”Azerbaycan Gazete ve Haber siteleri” adlı sayfaya girmek yeterlidir.

Platform Sadece Türkiye ve Azerbaycan değil K.K.T.C’ye de hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde K.K.T.C’de yayın yapan Haber Kıbrıs, Kıbrıs haber sitesi, Kıbrıs Son Dakika, Turizm Kıbrıs, Detay Kıbrıs, Kıbrıs Time, Ne haber Kıbrıs, Kıbrıs Ada Haber, Kıbrıs Ortam, Kanat T, Haberal Kıbrıslı, Kıbrıs Haber Oku, Tek haber, KKTC haberleri, Kıbrıs 724, Ekonomi Kıbrıs, Kıbrıs Haberci, Kıbrıs Gerçek, Haberatör Kıbrıs, Ajans Cyprus, Gazete 360, Kıbrıs Net Haber, Arena Sporkolik, Spor Yeni, BRTK, Söz Kıbrıs, Kıbrıs 365, North Cyprus, Herşey Kıbrıs, Her Dakika Haber, KKTC Medya, Olay Kıbrıs gibi sitelere zaman kaybetmeden kısa sürede girilmesini sağlıyor. Ziyaretçilere interneti daha kullanışlı daha kolay hale getiriyor. Gazeteapp, Gazete ve dizin platformu hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyerek gün be gün büyümeye devam ediyor.

Gazete oku

Gazete Oku
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon
Faks
Web Sitesiwww.gazeteapp.com
E-Posta
Firma Adresi
İl / İlçeAdana / Ankara
SektörlerWeb Tasarım
Bu firma 11 Aralık 2019 - 22:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR