Hayvan bakım evleri ziyarete kapatıldı

featured
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS SALGINIYLA MÜCADELE ÇERÇEVESİNDE TOPLUM SAĞLIĞINI KORUMAK AMACIYLA KAŞLI, SİLİFKE VE BOZYAZI GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVLERİNİN BUGÜNDEN İTİBAREN ZİYARETE KAPATILDIĞINI DUYURDU. (KIYMET GÖKÇE/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgınıyla mücadele çerçevesinde toplum sağlığını korumak amacıyla Kaşlı, Silifke ve Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevlerinin bugünden itibaren ziyarete kapatıldığını duyurdu.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgınıyla mücadele çerçevesinde toplum sağlığını korumak amacıyla Kaşlı, Silifke ve Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevlerinin bugünden itibaren ziyarete kapatıldığını duyurdu.

Mersin Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, uzun süredir dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaşanan kritik istanbul escort süreçte, belediyeye ait geçici hayvan bakımevlerinde ziyaretçileri, çalışanları ve toplum sağlığını korumanın en büyük öncelikleri olduğu belirtildi. Açıklamada, “Bu süreçte toplum sağlığını koruyabilmek adına Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Veteriner Hizmetleri Dairesi Başkanlığımıza bağlı Evcil ve Sahipsiz Hayvanlar Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kaşlı, Silifke ve Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevleri, 15 Nisan 2020 tarihinden itibaren ikinci bir duyuruya kadar ziyarete kapatılmıştır. Bakımevlerimizde sağlık, besleme ve temizlik faaliyetleri rutin olarak devam edecektir” denildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir