İşinden edilen taşeron işçisi kalp krizi geçirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turan DAL

Kadro beklerken güvenlik soruşturmaları gerekçesiyle işinden edilen kayyum atanan Akdeniz Belediyesi taşeron işçisi Ali Aras kalp krizi geçirdi. Aras’ın kaldırıldığı Mersin Şehir Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde müşahade altında tutulduğu öğrenildi.

Hükümet tarafından taşerona verilen “kadro müjdesi” kapsamında 657 Sayılı Devlet Memurları Yasası’na göre değerlendirmeye alınan ve adli sicil engelline takılarak işinden olan Akdeniz Belediyesi’nde temizlik elamanı Ali Aras, işinden olduktan sonra yaşadığı sıkıntılardan dolayı 11 Nisan tarihinde kalp krizi geçirdi.

Ali Aras’ın yeğeni Sinan Aras, amcasının 6 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiğini belirterek, “Amcam işinden olduktan sonra çok sıkıntı yaşadı. Evi kira ve bankadan kredi çekmişti. Bu durumda yüreği bu duruma daha fazla dayanamadı ve kalp krizi geçirdi” dedi. Sağlık durumu hakkında 6 gündür bir değişim yaşanmadığını kaydeden yeğen Aras, “Amcamın durumu şuan hiç iyi değil. Bir an önce amcamızın iyileşmesini umut ediyoruz. Elimizden başka da gelen bir şey yok, ne yazık ki” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir