porn list

MERSİN’DE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Mersinliler tarafından takdirle karşılanacak bir girişime öncülük eden Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Kent Konseyi, düzenleyecekleri bir çevre etkinliği ile çevre kirliliğine dikkat çekmeye hazırlanıyor. Yarın gerçekleştirileceği duyurulan etkinliğe kentin birçok kurumu da destek vereceğini açıkladı.

Yelken Kulübü önünde gerçekleştirilecek olan çevre etkinliği ile vatandaşların çevreye karşı daha duyarlı olması konusunda harekete geçirilmesi umut ediliyor.

Kent Konseyi’nin koordine ettiği etkinliğe MTSO, MDTO, AKUT, Turmepa Yelken Kulübü, MIP, TEMA Vakfı, Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü de destek vereceği öğrenildi.

Yarın saat 16.00’da Yelken Kulübü önünden başlayacak olan etkinlikte görevliler ve vatandaşlar çöp toplayarak hem çevreyi temizleyecekler hem de temiz çevre konusunda farkındalık yaratacaklar.

Program açılış konuşmaları ile başlayacak ve Optimum Dans Studio’nunAero Dans Gösterisi ile devam edecek. Ayrıca programda İnteractive Club Dansı gösterilecek, Turmepa Atık standında bilgilendirme yapılacak ve kadınların ürünlerini satabileceği stantların açılacak. Etkinliklerin ardından sahil temizliğine geçilecek.

Etkinlik yapıldıktan sonra toplanan atıklar sergilenecek ve ne kadar atık toplandığı belirlenerek geri dönüşüme gönderilecek.

Düzenlenen etkinlik bir kereliğine mahsus olmayacak ve paydaşlarla birlikte düzenli aralıklarla paydaşların belirleyeceği yerde temizlik yapılarak etkinlik sürekli hale getirilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir