Mezitli tam kapanmada da emekle örülüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kapama nedeniyle park ve bahçelerin boşalmasını fırsat bilen Mezitli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları Mezitli’yi güzelleştirmek için çalışmalara devam ediyor. Kentte bulunan park ve bahçelerin bakımını yapan çalışanlar, yeni koruluk, hobi bahçesi ve park yapımına da devam etti.

“MEZİTLİ DÜNYA ÇAPINDA BİLİNEN BİR KENT OLDU”

Kentin güzelleşmesi için verdiği emekler nedeniyle escort atasehir çalışanlara teşekkür eden Başkan Tarhan, “İşçimizle, memurumuzla, yöneticilerimizle el ele vererek Mezitli’yi dünya çapında bilinen başarılı kentlerden birisi haline getirdik. Türkiye’nin en başarılı belediyelerden birisi olarak gösteriliyorsak bunda elbette siz değerli çalışanlarımızın katkısı ve emeği asla yadsınamaz. Hepinize teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“BAŞARI TESADÜFEN DEĞİL ÇALIŞANLARIMIZIN ÖZVERİSİYLE KAZANILIYOR”

Mezitli Belediyesinin her yıl farklı alanlarda aldığı ödüllerle başarısı kanıksanan bir kent olduğunun altını çizen Başkan Tarhan, “Elbette başarı tesadüfen gelmiyor. Bu, çalışanlarımızın büyük özverisi ve işlerini sevmesiyle mümkün oluyor. Ben bu ödülü tek başıma değil, tüm çalışanlarımızla, meclis üyelerimizle, müdürlerimizle, muhtarlarımızla ve hepsinden önemlisi halkımızla birlikte aldım. Halkımız bu projelerimizi sahiplenip destek olmasa alamazdık. Biz büyük bir aileyiz ve bu aileyi daha çok büyüteceğiz. Ailemiz ne kadar büyük olursa o kadar daha büyük ödüller kazanacağız” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir