porn list

Parklar çocuklar için hazırlanıyor

featured
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS SALGINI TEDBİRLERİ KAPSAMINDA YAVAŞ YAVAŞ NORMALLEŞME SÜRECİNE GEÇİŞİN BAŞLADIĞI BU DÖNEMDE PARKLARDAKİ ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI. 15 PARKTA YAPILAN BAKIM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, ÖZELLİKLE ÇOCUK OYUN GRUPLARI BAKIMA ALINDI. (KIYMET GÖKÇE/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgını tedbirleri kapsamında yavaş yavaş normalleşme sürecine geçişin başladığı bu dönemde parklardaki çalışmalarını yoğunlaştırdı. 15 parkta yapılan bakım çalışmaları kapsamında, özellikle çocuk oyun grupları bakıma alındı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs salgını tedbirlerinin azaltıldığı ve normalleşme sürecinin başladığı bu dönemde, yurttaşlar için parklardaki çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Kültür Park, Atatürk Parkı, Tarsus Kültür Park başta olmak üzere belediyenin sorumluluğunda bulunan 15 parkta bakım çalışmalarını hızlandırdı. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerin gevşetilmesi ve normalleşme süreci ile bazı kısıtlamaların kaldırılmasının ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında, parklardaki çocuk oyun gruplarının bakımı yapılarak, oyun alanları çocuklar için hazır hale getiriliyor.

Oyun grupları rengarenk boyanıyor

Güneşten solan çocuk oyun grupları rengarenk boyanarak, ilk günkü görünümüne kavuşturuluyor.

Ekipler, parklarda ve çocuk oyun gruplarında zarar gören kısımları da onarıyor. Parklardaki dezenfeksiyon işlemleri ise düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir