Pazar esnafı: “Belediye’nin yanındayız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Geçtiğimiz hafta Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Güner ve Mersin Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan arasında yaşanan olaylarla ilgili olarak açıklama yapan pazar esnafı, ‘’Belediyemiz ve başkanımız yalnız değildir’’ dedi.

Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Güner ve Mersin Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan arasında geçen iddialarla ilgili olarak pazarcı esnafı açıklama yaptı. Esnaf belediyenin ve belediye yetkililerinin yanında olduğunu aktardı.

 

“Sessiz kalamayız”

Pazarcı esnafı adına açıklama yapan Abdulhalim Batur, “12.07.2017 Çarşamba günü Mersin Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan’ın kendi çıkar ve menfaatleri için Mezitli Belediyesi ve Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ertan Güner’e karşı yapılmış olan çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Mezitli Belediyemize yapılan bu çirkin olaya karşı biz pazarcı esnafı sessiz kalamayız. Mersin Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan tarafından sosyal medyada yapılan basın açıklamasında bu çirkin olayı pazarcı esnafının hizmeti için yaptığını beyan ediyor. Ancak bilindiği üzere pazarcı esnafı adına yapılan hizmetlerin Fuat Kalkan tarafından değil de Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan tarafından sağlandığı açık ve net olarak görülmektedir. Biz pazarcı esnafları için hiç kimse kişisel rant ve menfaate fırsat vermeyen Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a huzurunuzda teşekkür ederiz. Mezitli Belediyemizin ve başkanımızın yalnız olmadığını beyan eder ve saygılarımızı sunarız’’ dedi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir