Su kuyusuna düşen inek kurtarıldı

featured
MERSİN'İN ÇAMLIYAYLA İLÇESİNDE 5 METRE DERİNLİĞİNDEKİ SU KUYUSUNA DÜŞEN İNEK, İTFAİYE EKİPLERİNCE KURTARILDI. (İHA/MERSİN-İHA) Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde 5 metre derinliğindeki su kuyusuna düşen inek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Büyükşehir hızlı ve öfkeli hobbs ve shaw izle Belediyesi İtfaiye ekipleri, filmler Çamlıyayla İlçesi’nde su kuyusuna düşen ineği kurtarmak için harekete geçerek, başarılı bir operasyona daha imza attı. 5 metre en yeni filmler derinlikteki su kuyusuna düşen “Karakız” isimli inek kurtarılarak, yeni filmler sahibine teslim edildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Çamlıyayla’da su kuyusuna düşen ineği başarılı bir operasyonla kurtardı. 5 metre derinlikteki kuyuya düşen “Karakız” kurtarılarak, sahibine teslim edildi.

Mersin’in Çamlıyayla İlçesi’nde hayvancılıkla uğraşan Temel Kurnaz, otlatmadan döndükten sonra bir ineğinin eksik olduğunu fark etti. Köylülerle birlikte ineği aramaya çıkan Kurnaz, ineğinin 5 metre derinlikte boş su kuyusuna düştüğünü fark etti. İneğin çıkarılması için Büyükşehir Belediyesi’nden yardım isteyen vatandaşların çağrısına İtfaiye ekipleri yetişti.

Bugüne kadar sayısız kurtarma operasyonları ile birçok insan ve hayvanı kurtaran Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, bu defa sahibinin “Karakız” ismini koyduğu ineği düştüğü kuyudan başarılı bir şekilde kurtardı. Kuyudan çıkarıldıktan sonra genel muayenesi yapılan ineğin sağlık durumunun iyi olduğu tespit edilerek sahibi Temel Kurnaz’a teslim edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir