Tuncay Boyraz ‘ELA’ albümündeki şarkılarını dinleyicileri ile buluşturdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Şarkıcı Tuncay Boyraz, Merhaba Sanat Atölyesi’nde sahne aldı. Konser etkinliğinde Boyraz, dinleyicilere ilk albümü olan ‘ELA’dan ezgiler dillendirdi.
 
Merhaba Sanat Atölyesi birbirinden güzel etkinlikleri ile kentin yorgun yüzüne sanat üflemeye devam ediyor. Daha öncesinde de konser ve söyleşiler düzenleyen Atölye dün akşamda şarkıcı Tuncay Boyraz’ı ağırladı. Endemik sesi ile dinleyicileri büyülen Boyraz’a alkışlar dinmedi. İlk albümü olan ‘ELA’dan şarkılarını geceye sunan Boyraz, şarkıların hikayelerine de değindi.
 
Söz müzik kendisine ait olan ‘Başkan’ şarkısını dillendirmeden evvel sözlerin yaşam bulduğu anı aktardı.
 
Şarkının adı başkan ama, şarkının bugüne özel yazılmadığını söyleyen Boyraz, Otelde çalıştığı bir iş gününde mesai arkadaşlarından birinin gelip ” Arkadaşlar bizim bir şefe ihtiyacımız olduğu kanısındayım… Düşündüm… Bize bir şef lazım… Ve ben o şef olabilirim” dediğini aktardı. Bunun üzerine Boyraz ‘Başkan’ şarkısının yaşam bulduğunu söyledi.
 
Etkinlik 2 saatlik sürenin ardından sona erdi.
 
Merhaba Sanat Atölyesi’ndeki bir diğer etkinlik 18 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Etkinlikte Ali Diyaroğlu, Nazım Hikmet şiirlerini okuyacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir